Faráři

Osobní setkání s farářkou/farářem je možné po bohoslužbách nebo po telefonické domluvě.

Tomáš Trusina
farář Trusina tel.: +420 607 588 618; e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Bohosloví studoval v první polovině 80. let v Praze, v českobratrské církvi sloužil jako seniorátní vikář v Třebíči, jako farář v Heršpicích u Slavkova a v Benešově u Prahy. V církvi spolupracuje na přípravě materiálů pro práci s dětmi v nedělní škole a v nakladatelství EMAN vydává beletrii, poezii, katechetickou a kazatelskou literaturu a časopis Protestant.
Dalibor Antalík
farář Antalík tel.: +420 731 733 577; e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Br. farář Dalibor Antalík získal bohoslovecké vzdělání na teologických fakultách v Praze, v Lausanne a v Ženevě. V církevní službě začínal nejprve jako výpomocný kazatel, později jako vikář na Farním sboru v Novém Městě pod Smrkem v Libereckém seniorátu a v Bukovce v Chrudimském seniorátu.. Roční vikariát absolvoval v seniorátu Pražském, a to u br. faráře Tomáše Trusiny v Benešově. V říjnu 2016 se stal kazatelem našeho sboru . Kromě služby v ČCE br. farář Antalík zároveň pracuje jako vysokoškolský pedagog: Přednáší na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde se věnuje náboženstvím starověkého Předního východu.

Lýdie Mamulová
tel.: +420 603 525 431; e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

farářka Mamulová

narozená Prudilová 1952 v Bratislavě a pokřtěná ve stejném roce v Olešnici na Moravě
Základní školu a SVŠ (gymnázium) absolvovala v Bratislavě; studium bohosloví 1970 až 1975 na Komenského evangelické bohoslovecké fakultě v Praze.
Od roku 1985 až 1990 diakonkou (jáhenkou) v ČCE Sokolov a Horní Slavkov a od 1990 až 1997 v Daňkovicích na Vysočině.
Od roku 1997 do 2012 farářkou v Praze Radotíně a současně v roce 1998 zvolena konseniorkou a od roku 2003 do roku 2009 seniorkou Pražského seniorátu ČCE.
Od roku 2013 farářkou u Salvátora.
Je supervizorkou a koordinátorkou supervize v ČCE.
Vdaná za Jana Mamulu (nyní emeritní farář ČCE), má dva syny a dceru.

Svatopluk Karásek
farář Karásek

Významným kazatelem našeho sboru byl Svatopluk Karásek, hudební skupina Svatopluk hraje jeho písničky , které si můžete stáhnout na facebooku.
Odkaz na Facebook profil kapely Svatopluk ZDE.
Odkaz na kalendář akcí kapely Svatopluk ZDE.
Odkaz na Facebook profil Svatopluka Karáska ZDE.

Některá kázání Svatopluka Karáska ke stažení ZDE.