Faráři

Osobní setkání s farářkou/farářem je možné po bohoslužbách nebo po telefonické domluvě.

Tomáš Trusina
farář Trusina tel.: +420 607 588 618; e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Bohosloví studoval v první polovině 80. let v Praze, v českobratrské církvi sloužil jako seniorátní vikář v Třebíči, jako farář v Heršpicích u Slavkova a v Benešově u Prahy. V církvi spolupracuje na přípravě materiálů pro práci s dětmi v nedělní škole a v nakladatelství EMAN vydává beletrii, poezii, katechetickou a kazatelskou literaturu a časopis Protestant.
Dalibor Antalík
farář Antalík tel.: +420 731 733 577; e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Br. farář Dalibor Antalík získal bohoslovecké vzdělání na teologických fakultách v Praze, v Lausanne a v Ženevě. V církevní službě začínal nejprve jako výpomocný kazatel, později jako vikář na Farním sboru v Novém Městě pod Smrkem v Libereckém seniorátu a v Bukovce v Chrudimském seniorátu.. Roční vikariát absolvoval v seniorátu Pražském, a to u br. faráře Tomáše Trusiny v Benešově. V říjnu 2016 se stal kazatelem našeho sboru . Kromě služby v ČCE br. farář Antalík zároveň pracuje jako vysokoškolský pedagog: Přednáší na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde se věnuje náboženstvím starověkého Předního východu.

Svatopluk Karásek
farář Karásek

Významným kazatelem našeho sboru byl Svatopluk Karásek, hudební skupina Svatopluk hraje jeho písničky , které si můžete stáhnout na facebooku.
Odkaz na Facebook profil kapely Svatopluk ZDE.
Odkaz na kalendář akcí kapely Svatopluk ZDE.
Odkaz na Facebook profil Svatopluka Karáska ZDE.

Některá kázání Svatopluka Karáska ke stažení ZDE.